Adventure golf

 

Adventure golf se k nám dostal ze Severní Ameriky, kde je oblíbeným rekreačním i profesionálním sportem, ale především rodinnou zábavou. Je to v podstatě klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových dráh. Velikost dráh je to jediné co má společné Adventure golf s minigolfem. Způsob hry je úplně odlišný.

Klasické překážky známé z minigolfu tu nenajdeme, na drahách jsou různé nerovnosti, vodní pasti a písečné duny tedy stejně jako u velkého golfu.

Doporučujeme Vám navštívit při pobytu v našich apartmánech tuto zajímavou atrakci a vžít se do role opravdového golfisty. Bližší inormace najdete přímo na stránkách Adventure golf.


Slevový kupón si vyžádejte na recepci
Sleva 10%

Každou neděli golfové turnaje pro celou rodinu !

 

 

 

 

Prožijte dovolenou na horách plnou oddychu a komfortu.

Rekreační středisko nabízí nové, luxusní a finančně dostupné ubytování v nejnavštěvovanějším regioně Slovenska LIPTOV. Díky přírodním poměrům se LIPTOV stal místem celoročního relaxu. Je vyhledávaný pro široké možnosti pěší turistiky, cykloturistiky, vodních sportů, lyžařské i běžecké turistiky.

Nabízíme ubytování v luxusních apartmánech kompletně vybavených v klidné části města Ružomberok v Hrabovské dolině . Jen 100m od Fatraparku2 se nachází dolní stanice 8-místní kabinkové lanovky, která vás pohodlně vyveze na Malino Brdo, hlavní brány do pohoří Velká Fatry.

 

 Přijďte k nám za relaxací, sportem, turistikou. Je zde výhodná poloha pro rodiny s dětmi !! Bohatý program pro celou rodinu v blízkém okolí.

Internet v našich apartmánech zdarma

Novinky

Jen u nás můžete získat slevovou kartu ZDARMA
01. 06. Při pobytu od 4 nocí v hlavní sezoně dostane každá osoba roční kartu zdarma !! Standardní cena je 10Euro více zde

! ZDARMA !
Aktivity u nás na FATRAPARKU
02. 04.  Již brzy bude opět otevřen:
 BIKE PARK, Koloběžky
 lanový park TARZANIA

http://www.tarzania.sk/images/index.jpg


AQUAZORBING

Vyzkoušejte u nás novou zábavu -rozhodně se pobavíte !!
Aquazorbing
Zapůjčení kol
02.04.  Máme tu pro Vás opět možnost zapůjčení našich kol.
Nabízíme zájemcům prodej apartmánu
20.02.  Pokud by jste měli zájem investovat do apartmánu, kontaktujte nás. Je k dispozici posledních 5apartmánů k prodeji
Jaro u nás  
09.05. Prožijte příchod jara u nás,
krásná jarní příroda, oddych v termálech a procházky v přírodě
Fatrapark2

Kontakt

Česká republika
+420 775 256 000
+420 724 307 122

info@fatrapark2.cz
Skype: Fatrapark2
My status   
 
TOPlist
Fatrapark2