Léto - 2021 u nás .....

Zahájení letní sezony

Oficiální zahájení letní sezóny v Hrabovské dolině. U této příležitosti se konalo několik zajímavých akcí. Jednou z akcí byl pohled do  života lidí ve středověku s ukázkou rytířských zápasů. Na hladinu jezera byly spuštěny lodičky, které si můžete zapůjčit během celé letní sezóny. Děti i dospělí si mohli opět vyzkoušet sve schopnosti na lanovém centru TARZÁNIA. Pro milovníky adrenalinu se otevřel BIKE park Malino Brdo. V poledne byla oficiálně zahájena letní sozóna výstřelem z děl.

 

 

 

Krásy Liptova a bohaté rekreační možnosti lákají mnoho návštěvníků. Na svoje si příjdou příznivci skialpinizmu, horolezectví, paraglidingu, raftingu, cyklistiky a jiných sportů.


Horské terénní kolobežky – príjdte a zažijte adrenalínovou jízdu na horských kolobežkách z Malina Brda dolů sjezdovkami v délce 4 až 5 km, různé druhy náročnosti.

Přehled tras  kolobežky...

 

Horolezectví – stredisko nabízí návštěvníkům možnosti horolezectví rúzné obtížnosti na skalných horách Haliny, které sa nacházejí nad hotelem Malina.Je možné vystoupit na ne po znacke přímo od horní stanice kabínkovej lanovky Hrabovo – Malinné.
V prípadě zájmu je možné zabezpečit horolezeckých instruktorů s kompletní horolezeckou výstrojí.

 

Vlkolínec – turistická možnost návštevy drevenej obce Vlkolínec, která je živá obec památkovej rezervace lidovej architektúry zapsaná do Seznamu svetového dedicství UNESCO.www.vlkolinec.sk

Jízda na koni - možnost zajezdit si na krásnych jazdeckých koních v nádherném prírodním prostredí Vám nabízí  Penzión Gejdák www.gejdak.sk a Western Penzión www.westernpenzion.sk.


CYKLOTURISTIKA
Pro vyznavače  cyklistiky jsou na Liptově optimální podmínky. Obbené jsou trasy okolo Liptovskej Mary, přes Čiernovažskú dolinu či Demänovskú dolinu a mnoho turistů kombinuje pěší turistiku s výletem na kole.
My vám odporučujeme cyklotrasy:

 • Ružomberské trasy:
 • - Z Ružomberka prídeme asi po 15 minútach do Bieleho Potoka. Na konci dediny pri motoreste Vlčí dvor, odbočíme z hlavnej cesty. Ďalej pôjdeme doprava, popri kravíne. Na ďalšej križovatke odbočíme doľava a Trlenskou dolinou prídeme až do obce Vlkolínec /pamiatka UNESCO. Vzdialenosť - 18 km,obtiažnosť mierna
  - Južne od Ružomberka cez dedinu Biely Potok . Môžeme použiť hlavnú cestu, alebo cyklotrasu (označená červenou farbou). Onedlho budeme na Podsuchej (hostinec Bodega). Tu si môžeme opiecť špekáčiky, otužilí sa môžu okúpať. Naspäť rovnakou cestou. Vzdialenosť - 21 km,obtiažnosť malá.
  .
 • Okolo Liptovskej Mary 40 km
 • Bešeňova-Liptovská sielnica-Liptovský Mikuláš-Partizánska Ľupča
 • Dolný Liptov 58 km
 • Ružomberok-Liptovská Osada-Liptovská Lužná-Železné-Partizánska Ľupča-Bešeňová-Ružomberok
 • Demänovská Dolina 16km
 • Liptovský Mikuláš-Jasná
 

 

Nabízíme celoroční ubytování v luxusních apartmánech kompletně vybavených. Přijďte k nám za relaxací, za sportem, turistikou. Je zde výhodná poloha pro rodiny s dětmi !!

 Kam v letní sezóně

SKI PARK Ružomberok
 Jen 100m od apartmánů
www.SkiPark.sk


perfektně připravený BIKE PARK
Koloběžky

8 - miestna kabínková lanovka
Predpokladaný termín otvorenia letnej sezóny 30.-31.5.2020 !

Donovaly
 Středisko vzdáleno 30km od FATRAPARKU2 - bobová dráha
www.parksnow.sk/donovaly
Ružomberok - bike
 Cyklistické trasy po okolí Ružomberku

https://ruzomberok.bike/
TARZANIA
Jen 150m od našich apartmánů vyrost nový lanový park TARZANIA. Park je určen jak pro děti od 5let tak pro dospělé. Vyzkoušejte tuto zábavu pro celou rodinu.
Tarzania
AQUAZORBING
Další zábava pro Vás, která je hned vedle TARZANIE. Zkuste 5min vydržet v balonu a uvidíte jak moc Vás to unaví a pobaví okolí ... Cena jen 2Eura /5min
Fatrapark2
Nová dětská atrakce u nás
Postavili jsme pro děti zajímavý  vodní mlýnek
Fatrapark2

 

 

Kontakt

Česká republika
+420 775 256 000
+420 724 307 122

info@fatrapark2.cz